A Villa, ülkemizdeki konut kalite standardını değiştiren ısı,ses,yangın yalıtımıyla diğer yapılara nazaran % 70 e varan enerji tasarrufu sağlayan,deprem için tam güvenli,hızlı ve maliyeti düşük ve kullanışlı yaşam alanları üreten üstün kalitede bir ev markasıdır. A Villa, inşaatlarında anahtar teslim proje yaklaşımıyla, proje yönetimi,mimari ve dizayn yönetimi, inşaat uygulaması gerçekleştirmektedir.

Hedefi, sadece ekolojik ev üretmek olmayan, aynı zamanda tüm ayrıntılarıyla kusursuz bir anahtar teslimi yapı uygulaması ve son kullanıcı memnuniyeti olan A Villa; doğru altyapı, doğru üretim ve doğru hizmet ilkesiyle çalışmaktadır. Faaliyet alanlarımız,inşaat arazisi seçiminden projenin teslimine kadar geçen bütün aşamalara dahil olmaktadır.

A Villa,ekolojik ve ekonomikliği ile öne çıkan,çok hızlı kurulabilen,yüksek enerji tasarruflu A sınıfı pratik hazır konutlar üretmektedir.
 

A Villa,profesyonel kullanım için tasarlanan binalar,sosyal tesisler,sosyal konutlar,lojmanlar,pansiyon,restaurant,bağ evleri,hafta sonu evleri,dağ evi,yazlık amaçlı evler gibi farklı amaçlara hizmet eden projelerde üretmektedir.Belirlediği standart ev tiplerinin dışında kişiye özel projeler de tasarlayabilmekte ve üretebilmektedir.

Bu projeler ev sahibi adayı ile varılan özel mutabakatlarda ortaya çıkan maliyet ve ödeme seçenekleriyle tamamlanmaktadır. A Villa fiyatları, Projenin büyüklüğü ve niteliği,uygulama alanının koşulları, uygulanacak bölgenin iklim şartları, yurtdışı veya yurtiçinde olması durumlarına göre değişmektedir.

A Villa proje tesliminde müşterilerine,evlerinde kullanılan tüm malzemelerin garanti belgeleriyle birlikte,inşa edilen evinde garanti belgesini de teslim ederek işinin arkasında durmaktadır.

A Villa müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracak ekolojik ve güvenli konut projeleri üretmeyi hedeflemiş bir inşaat şirketidir. Ülkemizdeki konut kalite standardını değiştiren ısı, ses, yangın yalıtımıyla diğer yapılara nazaran %70´e varan enerji tasarrufu sağlayan, deprem için tam güvenli, hızlı, maliyeti düşük ve kullanışlı yaşam alanları üreten üstün kalitede bir ev markasıdır. İnşaatlarında anahtar teslim proje yaklaşımıyla, proje yönetimi, mimari ve tasarım yönetimi, inşaat uygulaması, peyzaj, dekorasyon işlemlerini üstlenmektedir.
 


 

Hedefi, sadece konut üretmek olmayan, aynı zamanda tüm ayrıntılarıyla kusursuz bir anahtar teslim yapı uygulaması ve son kullanıcı memnuniyeti olan A Villa; doğru altyapı, doğru üretim ve doğru hizmet ilkesiyle çalışmaktadır. İnşaat arazisi seçiminden projenin teslimine kadar geçen bütün aşamalara dahil olmakta, ekolojikliği ve ekonomikliği ile öne çıkan, çok hızlı kurulabilen, yüksek enerji tasarruflu A sınıfı pratik hazır konutlar üretmektedir.

Profesyonel kullanım için tasarlanan bina, sosyal tesis, sosyal konut, lojman, pansiyon, restoran, bağ evi, hafta sonu evi, dağ evi, yazlık amaçlı ev gibi farklı amaçlara hizmet eden projelerin yanı sıra kişiye özel projelere de imza atmaktadır.

Proje tesliminde müşterilerine, evlerinde kullanılan tüm malzemelerin garanti belgeleriyle birlikte, evin garanti belgesini de teslim eden A Villa, inşa ettiği tüm yapıların arkasında güvenle durmaktadır.

Misyonumuz

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak ekolojik ev  ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen A Villa vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz

A Villa misyonu, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve kalitesini ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır. Geleceğin teknolojisini bugünün Türkiye´sine taşımak, imalatlarını her alanda geliştirerek dünya pazarında yerini alıp Türkiye´nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olabilmek önde gelen hedefimizdir.