Hazır Çatı Hizmetleri 22 Mart 2019

Hazır Çatı Makas sistemi 1960’den beri gelişmiş ülkelerde kullanılan, Projesine göre özel bilgisayar programlarında mühendisliği yapılmış, Kendinden çivili metal bağlantı plakaları kullanılarak birleştirilen. Üretimi en son teknoloji makinelerle fabrikada üretilen yük taşıyıcı yapı elemanlarıdır.
Firmamız bünyesinde hazır çatı hizmetleri de veriyor olup, bu hizmeti bazı avantajlar ile birleştirmiştir.
Sizlere bu avantajları aşağıda sıralamaya çalıştık.

Mimar ve Mühendisler İçin Avantajları

Proje dizayn edilirken mimarın hayal gücü ile sınırlı olarak istenilen her türlü şekilde estetik yapılar oluşturabilir. Hazır Çatı ile karmaşık sistemleri rahatlıkla çözebiliriz.
Hazır Çatı makasları mühendisliği özel bilgisayar programlarında dizayn ve test edilen, uluslararası kodların kabul ettiği standarlarda üretilen yapısal elemanlardır.Kaliteli ve test edilmiş bir ürün sunar..
Hazır Çatı makasları ile uzun açıklıkları rahatlıkla geçebilir ve istenilen şekilde bina içini dizayn edebilirsiniz. ( kolon veya taşıyıcı bölme duvar yapılmasına gerek kalmadan).
Hazırçatı makas sistemi ile %35lik projelerinizi %100 tamamlayabilir. Deneyimli teknik ekibimiz sayesinde bu konudaki tüm detayları rahatlıkla çözebilirsiniz. Ör: Kar yükü/ Rüzgar yükü / Dengesiz yükler ( çatı arası depo , ünite vs)/Özel yüklemeler gibi.)İşverenler İçin Avantajları

İşveren projesinde uluslararası standarlara göre dizayn edilmiş ve üretilmiş ,en son ileri teknoloji ahşap yapı sistemi hazırçatı'yı kullanarak kaliteli ürün elde edilir.
HazırÇatı sistemindeki detaylarla örn; eğimli tavan ve ters havuz uygulamaları diğer kompleks çatı şekilleri uygulamaları uygulanarak evlerimiz de, işyerlerimizde, tüm ticari projelerimiz de estetik bir görüntü elde edilir
Ahşap doğal bir izole malzemedir. Soğuk ve sıcağı geçirmez. Dolayısıyla çok iyi bir yalıtım malzemesidir.
HazırÇatı sistemi uzun açıklıklar geçilerek işverene projesinde daha rahat bir dizayn kolaylığı sağlar. Konvensiyonel (eski) sistemle yapılan çatılar da ise mecburen arada taşıyıcı duvar veya kolon ihtiyacı doğar

Yüklenici Firmalar için Avantajları

Projeleriniz de Az Tecrübeli Ekiple Hızlı ve Kolay Montaj
HazırÇatı makasları Hafif, taşınabilen ve özel ekipman gerektirmez.
Projeye göre üretildiğinden; şantiye de eski sistemden oluşan fireyi, malzemenin zarar görmesini ve çalınmasını engeller.
İleri teknoloji mühendisliği yapılmış elemanlardır. Tüm resmi makamlardan kolayca onay alınır.
Elektrik ve mekanik uygulamalarında tüm kablo, kanal ve borular makas aralarından rahatlıkla geçer. Kesme ve delme işçiliğine gerek kalmaz.
Kullanılan malzeme fırınlı ve dört yüzeyi silinmiş ahşap kullanılır.
Metal bağlantı elemanları da galvanizli çelikten üretilmiş ve uluslararası standartlara uygun malzemelerdir.
Sistemin fabrika içerisinde üretilmesinden dolayı kötü hava koşullarında zaman kaybı olmaz.